Legyél Te is példakép! – Motiváló pódiumbeszélgetés középiskolásoknak zenei betétekkel

Merj nagyot álmodni, és vedd kezedbe az irányítást!

Május 17-én, szerdán 15:00 órakor a Szív-Hang Kulturális és Egészségnevelő Egyesület egy rendkívüli eseményre invitál téged a Vakok Iskolája varázslatos Nádor Termében!

Ne hagyd ki ezt az egyedülálló alkalmat, ahol megismerkedhetsz olyan emberekkel, akik sikeresek lettek annak ellenére, hogy fogyatékossággal élnek. Hallgasd meg történeteiket, és tanulj tőlük: tudd meg, hogyan lehetsz te is aktív cselekvő a saját életed alakításában.

Miért érdemes eljönnöd?

Ismerj meg példaképeket, akik a fogyatékosságukból előnyt kovácsoltak!

A Legyél Te is példakép! pódiumbeszélgetésen olyan sikeres és inspiráló fogyatékos vendégekkel találkozhatsz Szani Roland, a Hír TV sztárriporterének műsorvezetésével, mint:

👉 Bukta Bence, joghallgató, a Vakok és Gyengénlátók Hermina Egyesületének elnöke

👉 Dr. Szombaty Zsigmondné Panni, a Vakok Iskolájának tanára és az ATOMOL megalkotója

👉 Nagy Krisztina, a Nem Adom Fel zenekar énekesnője

👉 Kiss Barna, a Nem Adom fel zenekar vezetője

👉 Mészáros Gábor, zenepedagógus, zenész, zeneszerző, a Szív-Hang Egyesület elnöke

👉 Flamich Mária, a Vakok Iskolája kórus vezetője

Fantasztikus zenei előadásokat hallgathatsz olyan tehetségektől, mint:

Nem Adom Fel zenekar, Nagy Krisztina, Mészáros Gábor vendége: Abebe Dániel (BEBE) a Vakok Iskolája kórusa

Pódiumbeszélgetésen vehetsz részt, ahol:

A vendégek megosztják a tapasztalataikat veled, és inspiráló tanácsokat adnak arra, hogyan lehetsz te is sikeres a saját életedben.

Az esemény ingyenes, élőben és online is követhető az Egyesület Facebook és YouTube csatornáján, valamint rögzítésre kerül podcast formájában is.

Ne feledd, a te döntéseid és cselekedeteid alakítják az életed!

Ez a rendezvény csodálatos lehetőség arra, hogy új nézőpontokat és élettörténeteket ismerj meg, melyek segítenek ráébredni, hogy bármilyen akadályt képes vagy legyőzni, ha kitartó vagy és hiszel magadban.

Téged is várunk a pódiumbeszélgetésre, ha nyitott vagy a fogyatékos emberek élettörténeteire, tapasztalataira, mentalitására és a sikereik titkára.

A “Legyél Te is példakép!” rendezvénysorozat második állomásaként 2023. május 17-én szerdán 15:00 órától várunk téged a Vakok Iskolája Nádor Termében.

Személyesen és online is csatlakozhatsz a közönséghez, hogy részt vegyél ezen a felejthetetlen eseményen, amit élőben közvetítünk a Szív-Hang Egyesület

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS:

A program a Belügyminisztérium és a Slachta Margit Nemzeti Szociálpolitikai Intézet támogatásával valósult meg.

EnglishFrenchGermanHungarianSpanish